آذران پترو ایمن، به عنوان یک شرکت بازرگانی و صنعتی به همراه شرکتهای زیر مجموعه خود در زمینه تأمین و تجهیز اقلام مورد نیاز صنایع نفت، گاز،پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت می نماید. در این راستا هدف این شرکت تأمین نیازهای مشتریان با حداکثر کیفیت در کمترین زمان ممکن است که تحقق این رویکرد ما را در جذب نیروی انسانی و تجهیزات کارآمد ملزم ساخته است و بنابراین گروه پیشرو مفتخر است با دارا بودن یکی از بزرگترین انبارهای لوله و اتصالات (در تمامی سایزها، کلاس هاو متریال) و فضای مناسب جهت انبارش  و دسترسی به تجهیزات کارآمد و ایجاد نمایندگی های فروش در سطح بازار ، اصل مشتری مداری را تحقق بخشد.

این مجموعه با هدف رضایت و نگهداشت مشتری در طی سال های کاری خود اقدام به تأسیس چندین شرکت در زمینه ی نیازهای متناسب با کارفرمایان صنایع نفت،گاز، پتروشیمی و نیروگاهی نموده است.از جمله خدمات ارائه شده می توان به تأمین اقلام و مواد شیمیایی، کالاهای ابزار دقیق و الکتریکال،حفاری چاه های نفت و گاز و فعالیت های عمرانی اشاره کرد.

در حال حاضر، یکی از مهمترین اقدامات آذران پترو ایمن احداث خط تولید برخی از سایزهای اتصالات و شیرآلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز به دلیل افزایش تقاضا و کمبود محصولات نام برد تا بتوانیم به یاری پروردگار متعال رضایت مشتریان خود را جلب نموده و توانمندی های آذران پترو ایمن را به اثبات برسانیم.

مدیر عامل