این شرکت با تجربه طولانی در زمینه حمل و نصب تجهیزات سنگین پالایشگاهی و پتروشیمی با جرثقیل‌های سنگین توان اجرای خدمات در این زمینه را دارد.

مخازن ذخیره اعم از نفت-گاز-نفت خام-موادسوختی و غیره نیاز به مخازن با حجم زیاد(بالغ بر 20000 متر مکعب) به‌صورت سقف ثابت یا سقف شناور می‌باشد این مخازن متناسب با حجم و کاربرد  با جداره‌های نازک و ضخیم طراحی و ساخته می‌شوند.تکنیک و دستوالعمل ساخت این مخازن مستلزم رعایت قوانین مربوطه و استاندارهای متداول جهانی می‌باشد.شرکت کاوش جوش تهران توانایی ساخت و نصب انواع مخازن را با استفاده از کادر متخصص دارد و اعلام آمادگی می‌نماید.

اجرای پاپینگ‌ها و پایپراک‌های پالایشگاهی

ساخت و نصب پاپینگ‌ها از قطر 2 اینچ تا بالغ بر 40 اینچ با استفاده از فرایندهای مختلف جوشکاری (الکترود دستی-TiG-MIG/MAG و غیره)با بکارگیری اپراتورهای دارای گواهینامه‌های بین المللی جوشکاری اجرا می‌شود جهت تهیه pwps و PSR و WPS و نیز مطابق استانداردهای مربوط نمونه سازی می‌شود.

مونتاژ و ساخت واتر والهای پالایشگاهی (waterwall)

یکی از تجهیزات اصلی پالایشگاه‌ها جهت تعادل حرارتی استفاده از واتروال می‌باشد.شکل دهی-مونتاژ-جوشکاری-عایق‌بندی و دیگر عملیات تکمیل کاری واتروال‌ها و نصب آن‌ها نیاز به مهارت و تخصص دارد این شرکت حجم زیادی از این تجهیزات را جهت فاز 14-13 و 21-20 عسلویه ساخته است.

ساخت کوره‌های حرارتی با قابلیت‌های مختلف

تولید و ساخت کوره‌های مختلف همینطور عملیات حرارتی فلزات-آبکاری و سخت کاری-نرمالیزه‌کردن-فرجینگ و غیره جزء فعالیت‌های ماشین سازی این شرکت می‌باشد که با توجه به استانداردهای مربوط صورت می‌گیرد.