آذران پترو ایمن با چندین سال سابقه كار در زمينه تأمین کالاهای پایپینگ و ابزار دقیق و الکتریکال،حفاری چاه های نفت و گاز، اقلام و مواد شیمیایی و فعالیت های عمرانی به ویژه انواع لوله، شیرآلات و اتصالات کربن استیل، استنلس استیل و آلیاژی خط مشي كيفيت خود را در قالب عناوين مشروحه زير اعلام مي دارد :

 1. مبنا قرار دادن خواسته ها و انتظارات مشتريان در كليه فعاليتهاي سازمان جهت افزايش رضايت مشتريان و بهبود مستمر
 2. اعتقاد به سازگاري كيفيت و كميت توليد
 3. تعهد مديريت ارشد نسبت به كيفيت و تامين كليه منابع مورد نياز براي دستيابي به اهداف سازمان
 4. فروش محصولات با قیمت رقابتی و به تناسب شرایط بازار
 5. كمك به پيشرفت حرفه اي افراد از طريق آموزش تخصصهاي مورد نياز با اعتقاد به اين اصل كه همكاران ، اصل و اساس پيشرفت و موفقيت ما هستند
 6. افزايش حس مشاركت در افراد با آگاه نمودن آنها از اهميت نقش و وظايفشان در دستيابي به اهداف سازمان
 7. استمرار و حفظ خوشنامی در زمینه واردات
 8. برگزاری جلسات دوره ای با مسئولین قسمتها جهت افزایش حس مشارکت
 9. ارتقاء و افزایش تولید از طریق ایجاد خط تولید جدید و توسعه فضاهای تولید و انبار
 10. حفظ بازارهای داخلی و ایجاد رقابت در آن و اخذ سهم بیشتر
 11. تمرکز بر روی بازاریابی کالاهای خاص و کسب سهم بیشتر از بازار

در اين راستا پياده سازي سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد ISO9001:2015 بعنوان الگويي جهت جامه عمل پوشاندن به خط مشي كيفيت و به منظور دستيابي به بهبود مستمر اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت مد نظر قرار گرفته است .  اين خط مشي كيفيت براي تداوم تناسب در جلسات بازنگري مديريت مورد بازنگري قرار مي گيرد.

آذران پترو ایمن معتقد به جاری نمودن اخلاقیات در فعالیت های تجاری خود می باشند و ما رعایت اصول اخلاقی در به عنوان ارکان فعالیت خود تلقی می نماییم.

ذینفعان، صاحبان حق در کسب و کار ما هستند و هدف اصلی ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت همراه با رضایتمندی و با رعایت حقوق مادی و معنوی آنان است.

منابع انسانی، سرمایه های شرکت محسوب شده و صرف نظر از ارتباط سازمانی و جایگاه شغلی از اهمیت ویژه ای در نظام اخلاقی برخوردار خواهند بود.